/097/ 642 6378 (Telegram)
/066/ 570 3309 (Viber)
г.Киев
м. Т.Шевченко, ул.Кирилловская 39
м. Кловская, ул. Печерский спуск 3

Скільки коштує навчання на фітнес тренера?
 

Начання на фітнес тренера

Основним питанням перед тим, як почати навчатися і розвиватися в сфері фітнесу, тренера задають питання: скільки буде коштувати курс тренера в Україні чи онлайн за кордоном? Розглянемо далі в статті.

Як я вже згадував в попередніх статтях, українські вузи не дають належної практичної освіти для роботи в спортивній галузі.

Незважаючи на те що створені спеціальні фітнес-факультети, тренування все одно занадто поверхневі.

Так, студенти проходять анатомію, біомеханіку і фізіологію, але тільки в теорії. Тому що вони не навчені працювати безпосередньо з людьми.

Якість = дорого

Якісне навчання завжди дорого коштує. Дуже багато людей починають працювати за готовою схемою з базовими знаннями на кшталт «я знаю, де одні м'язи», і «раз накачав себе, то накачаю інших». Клієнти не можуть розпізнати «неосвіченість» тренера - багатьом людям вистачає харизми і прихильності до себе.

Тільки після декількох занять з таким «професіоналом» підопічний може стати, без перебільшення, калікою.

Як виглядає урок очима тренера?



Наведу наочний приклад функціоналу тренера тільки в одному виді тренувань. Для того щоб провести TRX вправи чи коло функціонального тренінгу, потрібно пройти спеціальний курс навчання.

У ньому міститься ряд важливих питань: як людина відновлюється на бігових доріжках, скільки часу на це йде, як працювати з пульсом, як працювати в силовій зоні, як правильно розбивати вправи на блоки. Дуже складно тримати правильний темп, слідувати за двома групами одночасно і підтримувати атмосферу. Поки одна група тренується на бігових доріжках, інша виконує силові вправи на сходинках.

Тренер повинен стежити за часом, технікою виконання. І отримати додаткову пару очей, щоб допомогти кожному клієнту окремо.

А також примудряються придумувати альтернативні вправи для тих, у кого проблеми з колінними суглобами або кому заборонені спринти. Виходить, що для того, щоб гідно провести тільки один вид навчання, однієї книги чи роліку з Ютуб недостатньо.

Професійний прайс-лист

Якщо ви хочете працювати в фітнес-індустрії, відвідуйте спеціалізовані курси. Спочатку треба освоїти базовий курс тренера тренажерної зали. З подальшою здачею теоретичних та практичних іспитів. Далі атестація. На даний момент вони коштують від 3900 грн (30 базових тем).

Без вузькопрофільних семінарів не обійтися. Цінник, звичайно ж, від 1000 грн.

Семінар з вивчення особливостей хребта і роботи при сколіозі, протрузіях і грижі - 2 дні 1800 грн в Києві.

Навчання роботі з клієнтами - 3100 грн.

Не забувайте, що слід постійно удосконалювати свої маркетингові вміння. Без правильної реклами та просування просто ніяк. Це дуже важливо і потрібно. Ви зможете швидко вирізнитись серед інших тренерів. Власники клубів завжди шукають не лише спеціалістів в сфері фітнесу чи дієтології, а і хороших продажників.

Але якщо ви любите свою професію і не хочете затримуватися на початковому рівні, сповнені рішучості допомагати людям і робити їх щасливими, вам не потрібно шкодувати грошей на саморозвиток і навчання. Це все окупається. Як фінансово, так і по-людськи. Приходьте до нас на нові курси Тренер-психолог і Сам собі тренер.