/097/ 642 6378 (Telegram)
/066/ 570 3309 (Viber)
г.Киев
м. Т.Шевченко, ул.Кирилловская 39
м. Кловская, ул. Печерский спуск 3

Де отримати професію фітнес тренера
 

Фітнес-тренер - це фахівець в області фітнесу і здорового способу життя, інструктор, який контролює тренувальний процес і стежить за технікою виконання тих чи інших фізичних вправ. Про те, де можна навчитися цій професії і кому вона підходить - FullFit School.

Самий популярний курс для майбутніх тренерів: Інструктор тренажерної зали.


Обов'язки фітнес-тренера

Якщо відштовхуватися від представленого вище визначення, то може скластися враження, що в обов'язки фітнес-тренера входить тільки управління тренуванням і контроль за її виконанням. Але це не зовсім так. Список обов'язків фітнес-тренера набагато ширше:

  1. Підбір програми для групових або індивідуальних занять.
  2. Налаштування техніки виконання вправ і її контроль.
  3. Надання консультацій та допомоги відвідувачам фітнес-клубу.
  4. Перша допомога.
  5. Перевірка справності тренажерів.
  6. Забезпечення відвідувача фітнес-клубу необхідним обладнанням.
  7. Дотримання та контроль техніки безпеки.

Якими знаннями і якостями повинен володіти хороший фітнес-тренер?


Щоб фітнес-тренер був затребуваний, він повинен володіти наступними характеристиками, знаннями і навичками. Читай далі.

Наявність профільної освіти

Це може бути диплом профільного вищого навчального закладу або сертифікат, що підтверджує проходження спеціальних курсів для фітнес-тренерів. Важливо володіти знаннями в області фізіології, анатомії та біомеханіки.

Хороша фізична форма

Тіло фітнес-тренера - його візитна картка. Тому він повинен виглядати спортивно і підтягнуто.

Зв'язок

Тренер повинен вміти спілкуватися з людьми, повинен бути одноразовим для себе. Спілкування і взаєморозуміння з клієнтом - одна зі складових продуктивного навчання і хороших результатів.

Уміння грамотно і легко підносити інформацію

Навчання клієнтів є одним з найважливіших кроків на шляху до досягнення мети клієнта. Тому тренер повинен вміти доступно і зрозуміло розповісти про техніку і всіх нюансах виконання тієї чи іншої вправи, показати її правильне виконання.

Взаємодія з представниками суміжних професій

При необхідності хороший тренер направить вас до реабілітолога, масажиста або дієтолога.

Щоб початковий етап навчання приніс результат і не нашкодив клієнту, важливо вміти правильно оцінювати його фізичну готовність.

Постійний розвиток

Хороший тренер повинен постійно розвиватися, йти в ногу з часом і постійно вчитися чомусь новому. Тільки в цьому випадку його навчання буде цікавою і - головне - максимально ефективною.

Як стати фітнес-тренером

Найпершим кроком на шляху до професії фітнес-тренера має стати визначення фітнес-напрямку, в якому ви хочете працювати (степ, силові тренування і т.д.).

Визначившись з напрямком, можна переходити на навчання. Важливо, що в рамках програми навчального курсу для фітнес-тренерів є такі теми: фізіологія, анатомія, педагогіка, складання програми тренувань і вивчення структури заняття. А практика становила не менше 70% від загального часу, відведеного на навчання.

Під час навчання будьте в ролі клієнта. Так ви зможете побачити і зрозуміти принципи коучингу. Також така практика є хорошим досвідом для майбутньої роботи з клієнтами.

Після завершення навчання починайте шукати роботу. Не маючи досвіду роботи, краще починати з невеликих фітнес-клубів. Так що шансів знайти роботу набагато більше.

Майте на увазі, щоб влаштуватися на роботу в елітний фітнес-клуб, потрібно мати вищу освіту. Вітається фізкультурна, медична, спортивна або хореографічна.

Якщо ви цілеспрямована людина і хочете стати тренером в сфері фітнеса, то часто достатьно пройти якомога більше профільних курсів. Розвивайте комунікативні якості. Вивчайте психологію. Знайдіть собі наставника.