/097/ 642 6378 (Telegram)
/066/ 570 3309 (Viber)
г.Киев
м. Т.Шевченко, ул.Кирилловская 39
м. Кловская, ул. Печерский спуск 3

СМІЛИВЕ ЖИТТЯ
 

Якщо в тебе є проблеми при знайомствах з хлопцем чи дівчиною?
Якщо ти хочеш покращити свої наявні стосунки?
Якщо твої комплекси заважають тобі жити і розвиватись в соціумі?
Якщо в тебе високий рівень тривожності і не впевненість в собі?
Якщо ти постійно відкладаєш справи на потім і лінь щось робити?
Якщо твоє коло спілкувань тебе не влаштовує?
Якщо ти хочеш сам управляти своїм життям?
Якщо ти боїшся змін та ризиків?
                                                                         
Мене звати Олег Шпичка,тренер-наставник та засновник цієї фітнес-школи.
Я маю багаторічний досвід у сферах психології та фітнесу,навчивши понад 13 тисяч людей та зосередивши свою увагу на психології відносин,та комплексному розвитку особистості.Курс-квест Сміливе життя призначений для тих,хто прагне взаємодіяти з людьми на високому рівні,одержуючи від цього як фінансове,так і емоційне задоволення.Якщо ви хочете прокласти шлях до успішної кар'єри та впевненої особистості ,вам потрібен даний курс.Основне призначення  людини бути відкритими це ефективна комунікація,зняття комплексів та страхів,а також знання  з психології відносин .В курсі  багато теорії і практики щоб вміти реалізувати свої якості з найвищою ефективністю для себе та інших. Дані напрямки  розраховані,для тих хто хоче поліпшити свій рівень життя,в стосунках між чоловіком і жінкою,в ділових та дружніх відносинах,а також для тих хто хоче допомогати іншим в цьому.

       Онлайн школа Brave life
Комплекси і страхи в топку(Розкомплексація особистості)

СМІЛИВЕ ЖИТТЯ 

Теми для спілкування,плюс практичні завдання:


Комунікація в відносинах.

Комплекси в відносинах.

Харизма в відносинах.

Самооцінка в відносинах.

Лідер в відносинах.

Конфлікти в відносинах.

Стреси в відносинах.

Гроші і їх значення в відносинах.

Бізнес і відносини

Сексуальність чоловіка.

Сексуальність жінки.

Стосунки чоловіка і жінки.

Ємоційний інтелект в відносинах.

Неврози в відносинах.

Характер і відносини 

Вартість курсу уточнюйте,

Також можливі індивідуальні психологічні консультації,на особисті ваші проблеми     


Наш курс '' Сміливе життя'' -це захопливий квест,який змінить ваше уявлення про стосунки,комунікацію і особистий розвиток.Якщо ви відчуваєте,що застрягли в рутині,чи ваші стосунки не такі якими б ви хотіли їх бачити,цей курс саме для вас.Ми допоможемо вам знайти нові способи взаємодії з іншими людьми,зміцнити впевненість у собі та навчимо вас бути більш харизматичним та ефективним в різних ситуаціях.

Кому підійде цей курс?
''Сміливе життя''  ідеально підходить для тих ,хто прагне більш насиченого та емоційно наповненого життя.Якщо ви хочете навчитися спілкуватися з легкістю і впевненістю,розуміти глибокі аспекти відносин і ефективно взаємодіяти з різними типами людей,цей курс-те,що вам потрібно.Це також чудова можливість для тих хто працює в бізнесі,психології або в інших сферах,де комунікація відіграє ключову роль.

Яку користь принесе курс?
Проходячи наш курс,ви отримаєте інструменти та методи,які допоможуть вам не лише покращити свої особисті стосунки а й успішно реалізуватися в професійній сфері.Ви зможете зрозуміти як знімати внутрішні блоки,долати страхи та комплекси,а також як стати харизматичним лідером у будь-якій ситуації.Завдяки практичним завданням і теоретичним заняттям ви зможете втілити свої мрії в реальність.

Чому варто пройти цей курс?
Курс  ''Сміливе життя'' розроблений з урахуванням сучасних трендів у психології та фітнесі і включає в себе комплексний підхід до розвитку особистості.Ми пропонуємо гнучку систему навчання з можливістю індивідуальних консультацій,що дозволить вам зосередитися вам на ваших особистих потребах та цілях.

Пройшовши цей курс,ви:
  • Покращите свої комунікативні навички
  • Навчитеся будувати здорові стосунки
  • Підвищите свою самооцінку та впевненість
  • Зможете стати лідером у своїй галузі
  • Отримаєте практичні знання щодо управління стресом та конфліктами.
Запишіться на курс '' Сміливе життя'' вже сьогодні!
Не втрачайте шанс змінити своє життя на краще!Запишіться на наш курс ''Сміливе життя'' і почніть шлях до нових можливостей та емоційного зростання.

Пам'ятайте,що на нашому курсі ви не лише навчитеся корисним навичкам,а й знайдете однодумців які стануть частиною вашого життєвого шляху.

Зв'яжіться з нами,щоб дізнатись вартість курсу та записатись на наступний модуль.Ми також пропонуємо індивідуальні консультації,якщо вам потрібен більш особистий підхід.