/097/ 642 6378 (Telegram)
/066/ 570 3309 (Viber)
г.Киев
м. Т.Шевченко, ул.Кирилловская 39
м. Кловская, ул. Печерский спуск 3

Фітнес курси онлайн для тренерів в Житомирі
 

Привіт, друже! Давай знайомитись!

Міжнародна торгова марка в сфері освіти фітнес інструкторів

МИ ПРАЦЮЄМО!

ЗАПИСУЙСЯ!

ОНЛАЙН формат навчання!

Офіційна сторінка в Інстаграмм

@fullfit.com.ua

Питання, які задають майже всі майбутні студенти школи:

 1. Коли наступний груповий набір? (у нас схема навчання побудована таким чином, що ми групи не набираємо, навчання проходить постійно, записатись можете навіть за день до першого заняття.)
 2. Чи зможу я працювати тренером з вашим сертифікатом? (Наші учні працюють в разних мережевих фітнес клубах столиці).
 3. Чи зможу я працювати за кордоном? (У нас міжнародна ТМ і дуже багато випускників працюють в Польщі, Німеччині, Турції).
 4. У вас індивідуальний курс навчання? (Ні, практичні заняття проходять в групах, але теоритичні теми, після опрацювання вами, розбираємо індивідуально з кожним учнем).

 

У вас є ще запитання? Звоніть...Пишіть...

Наші філіали в місті Київ

 • ст.м. ТАРАСА ШЕВЧЕНКО , вул.КИРИЛІВСЬКА 39
 • ст.м. КЛОВСЬКА, вул.ПЕЧЕРСЬКИЙ СПУСК 3
 • вул.НАТАЛІЇ УЖВІЙ 4

В продажу маємо спеціалізовану літературу, деталі тут.

Наші курси по фітнесу та нутриціології            


Навчання ведеться по особистим підручникам


            

 

Популярність цього виду спорту сьогодні не залишає сумнівів. Все більше молодих і не дуже молодих людей вибирають здоровий спосіб життя. Однак поодинці досягти результату практично неможливо. Тому фітнес-тренер - це дійсно необхідна професія. Фітнес має корінь «fit», що в перекладі з англійської означає «відповідний», в даному випадку поняття перекладається як пропорційність стандартам спортивної краси.

Професія фітнес-інструктора має на увазі повну підтримку формування новачка або максимальну підтримку досвідченого спортсмена. Програма включає в себе не тільки формування тренувань, але і раціон харчування, моніторинг способу життя в цілому. Саме від тренера буде залежати емоційне і часто фізичне здоров'я початківця спортсмена. Грамотно навчений фітнес-інструктор швидко підбере оптимальну програму навантаження для конкретного типу статури або темпераменту, допоможе навчитися виконувати базові вправи без шкоди для власного здоров'я.

Переваги навчання для фітнес-тренера в Житомирі

Тренер може очолити групу або одного спортсмена, це справа смаку або досвіду. Грамотна моральна підтримка дозволить новачкові швидше звикнути до навантажень і отримувати від них задоволення. Програма повинна бути чітко структурована, що відповідає потребам організму і цілям спортсмена. Крім того, фітнес-тренер підбере оптимальні продукти і схему харчування. Для нарощування м'язів або спалювання зайвого жиру завжди існує спеціальний комплекс харчування і навантажень.

Курси фітнес-інструкторів привабливі багато в чому. Наприклад, вони дозволяють досвідченим спортсменам досягти нових спортивних висот, реалізувати свою майстерність. Крім того, інструктори непогано заробляють, що теж не останнє місце в списку плюсів. Для того щоб стати професіоналом, потрібно пройти повноцінний курс тренувань для фітнес-інструктора, який розповість про будову тіла і його модифікації.

Як можна проходити курси фітнес-інструкторів в Житомирі

Якщо ви хочете отримати відмінну базу знань, відшліфувати свої навички і розширити кругозір - вам варто звернутися в нашу школу. Кращі тренінги та курси фітнес-тренерів від команди захоплених союзників допоможуть досягти професійних висот і значно збільшити доходи. Серед навчальних курсів для фітнес-тренерів можна виділити наступні варіанти:

 1. Денна форма навчання в Києві
 2. Дистанційне навчання онлайн

Кожен з цих видів дозволяє розвиватися самому і допомагати іншим в подібній справі. Більш того, завдяки дистанційній програмі тренувань фітнес-тренерів заняття можуть проходити в зручний для вас час і в комфортному місці. Екстернат дозволяє самостійно розробляти за допомогою докладного курсу на основі авторських методик, не витрачаючи час на лекції в робочий час. Ми пропонуємо максимально зрозумілу систему тренувань, яка дозволить швидко стати професійним фітнес-тренером будь-якій людині, навіть новачкові в цій справі.

Які знання ви отримаєте онлайн?

До курсів фітнес-інструкторів відносяться такі дисципліни, як:

 • анатомія;
 • фізіологія;
 • біомеханіка. 

Добре знання будови тіла необхідно інструктору по ряду причин. Наприклад, складно зрозуміти, які групи м'язів беруть участь в складних тренуваннях, погано орієнтуються за своїм розташуванням і будовою. Крім того, фітнес-тренер повинен розрахувати гранично допустиме навантаження на хребет, інакше тренування можуть завдати непоправної шкоди здоров'ю.

Серед наших курсів фітнес-тренерів є програми поглибленого вивчення таких направлень:

 • бодібілдингу;
 • фітнесу;
 • йоги;
 • еробіки;
 • стретчингу і багато інших. 

Пропонуємо вивчити всі відомі стилі, пов'язані зі спортом і красою. Після проходження нашого курсу ви зможете досягти відмінних результатів, як в оздоровленні власного організму, так і в допомозі іншим. З тренувань можна дізнатися оптимальний раціон і його інгредієнти, курс дозволить розслабитися і навчитися працювати з клієнтами, щоб заряду їх енергії вистачало на регулярні заняття спортом.

Тренування фітнес-тренера передбачає не тільки роботу з моделювання тіла, а й більш глибокі аспекти взаємин. Знання психології відмінно допоможуть підтримати новачка, який не бачить результатів своєї роботи після декількох початкових тренінгів. Навчальний курс допомагає освоїти необхідні навички і дозволить найбільш ефективно навчати клієнтів. Також важливо приділити увагу дієтології. Яким би не був ваш вибір напрямку, за правильним харчуванням ваших спортсменів доведеться стежити дуже ретельно.

Які документи ви отримаєте по закінченню навчання?

Наші документи є нашою головною перевагою перед конкурентами. Співпрацюємо з методистами та кандидатами наук. По завершенню курсів фітнес-інструкторів наші студенти отримують сертифікати міжнародної ТМ. Студенти, які вибирають дистанційне або очне навчання, але за прискореною програмою, після закінчення курсу отримують сертифікат встановленого зразка.

Вибираючи курси тренерів в FullFit Scholl бодібілдингу та фітнесу, ви купуєте надійні теоретичні та практичні навички, які дозволять вам ефективно використовувати свої можливості.